خبر فوری
This content is not available in your region

آخرالزمان نشد اما یک موجود فرازمینی به دهکده بوگَرَش قدم نهاد!

نظرها
آخرالزمان نشد اما یک موجود فرازمینی به دهکده بوگَرَش قدم نهاد!
اندازه متن Aa Aa

بیست و یکم دسامبر سال ۲۰۱۲ به پایان رسید دنیا همچنان پا برجاست؛ بهانه‌ای برای جشن در دهکده بوگَرَش، دهکده‌ای در جنوب فرانسه که به باور بعضی‌ها قرار بود موجودات فرازمینی در پایان دنیا به آنجا بیایند و به داد زمینی‌ها برسند.

یکی از گردشگرانی که به این بهانه به این دهکده آمده است می‌گوید: «فضای جالبی و عجیبی است. در این روز‌ها حال و هوایی ویژه‌ای در اینجا حاکم بود؛ پر از پلیس و خبرنگاران!»

یکی از اهالی نیز می‌افزاید: «حالا دیگر همه این دهکده کوچک را می‌شناسند، البته باید بگویم خوشحالم که ماجرای این دو روز به پایان می‌رسد و آرامش به دهکده باز می‌گردد.»

حضور پرشمار خبرنگاران، فرصت به دست برخی از فعالان محیط زیست داد تا مخالفاتشان با برخی طرح‌های جنجال برانگیز دولت فرانسه و اعتراضشان را به وضعیت نامناسب اقتصادی در این کشور اعلام کنند. یکی از آن‌ها می‌گوید: «به اینجا آماده‌ام تا بگویم برای کسانی که هر شب، با شکم خالی به بالین می‌روند تنها گرسنگی است که معنی دارد نه آخرالزمان!»

خبرنگار یورونیوز: «پس از دو روزِ جنون آمیز، آرامش و سکوت به لطف این موجود فرازمینی به دهکده بوگَرَش باز می‌گردد! و بهتر از آن اینکه دنیا به پایان نرسید و آخرالزمان نشد.»

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.