خبر فوری
This content is not available in your region

ژان پل گوتیه:" از تکه های لباس قدیمی تان لباسی جدید بسازید"

ژان پل گوتیه:" از تکه های لباس قدیمی تان لباسی جدید بسازید"
اندازه متن Aa Aa

ژان پل گوتیه در هفته مد پاریس با رنگهای زیبا و زنده غوغا برپا کرد. این نمایش با موسیقی شرقی همراه بود و از انواع و اقسام پارچه های رنگی در آن استفاده شده بود. از نکات جالب این نمایش یک لباس عروس تقریبا غیر قابل استفاده ای بود که در انتها به نمایش گذاشته شد و سه کودک از زیر دامن مدل بیرون پریدند.

ژان پل گوتیه یکی از طراحان مشهور مد می گوید:” این مجموعه شامل لباسهایی شبیه به لباس کولی هاست . لباسهای محلی کوچ نشینان راجستان هند ، اما شیک . چهل تکه. بصورت کلی ایده اصلی این است که هویتها را باهم درآمیزیم و چهل تکه ها را باهم بیامیزیم و یک نصیحت برایتان دارم : لباسهای قدیمی تان را تکه تکه کنید و بعد کنار یکدیگر بگذاریدشان و اینگونه یک لباس جدید درست کنید. “

همچنین مارک والنتینو مجموعه تک دوزیهای فاخر زنانه اش را برای بهار و تابستان 2013 به نمایش گذاشت.

در این مجموعه والنتینو اغلب از گل کاملیای سفید و یاسمن و رز وحشی استفاده شده بود و گاهی اوقات رگه هایی از رنگهای نقره ای و طلایی به چشم می خورد.

مجموعه ای شاعرانه و عاشقانه که در برخی از آنها از گیپور و مروارید و کریستال هم استفاده شده بود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.