وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

استالونه در«گلوله به سر»، اکشنی به سبک قدیمی

استالونه در«گلوله به سر»، اکشنی به سبک قدیمی
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

سیلوستراستالونه یکی از بازیگرانِ محبوب فیلمهای اکشن، با فیلم «گلوله به سر» ساخته «والتر هیل»، کارگردان صاحب نام فیلمهای اکشن، بازگشته است.

در این فیلم، استالونه نقش آدم کش حرفه ای را بازی می کند که با کارآگاه جوانی از واشنگتن دی سی در ماجرایی همراه می شود، ماجرایی که آنها را ازکوچه های تنگ و تاریک و دورافتاده به راهروهای قدرت در نیواورلئان می کشد.

سونگ کانگ، بازیگر آمریکایی پس از حضور در قسمت پنجم سری فیلمهای «سریع و خشمگین»، در کناراستالونه در نقش کارآگاه جوان ظاهر شده است.

استالونه ۶۴ ساله دراولین نمایش فیلم درنیویورک حاضر شد و درمورد بازی دراین فیلم که به سبک اکشن های قدیمی ساخته شده، گفت: «همه چیزحتی فیلمهای امروزی، یه جور بازگشت به گذشته و تفسیر دوباره آنها است. می گوییم بگذارید به گذشته و به رسمهای قدیمی برگردیم. مثل اینکه به سراغ همان کنسروهای قدیمی لوبیا برویم و آنها را دوباره دوست داشته باشیم، به همین سادگی. من این سادگی را دوست دارم و درک می کنم. از طرف دیگرافراد جدیدی مثل “جیسون موموآ” را وارد میدان می کنید و بعد می بینید که چه رخ می دهد.»

جیسون موموآ، بازیگر و مدل ۳۴ ساله آمریکایی، نقش مقابل استالونه را بازی می کند. او می گوید که بازی در کنار استالونه ی ِ با تجربه، برایش افتخار آمیز بوده و درسهای زیادی از اوآموخته است. موموآ همچنین می افزاید:«استالونه (در یاد دادن) واقعا آدم دست و دلبازی بود و از آموختن از او و گوش دادن به او بسیار لذت بردم. فرصت خوبی بود برای اینکه هیچ حرفی نزنم و فقط به یک آدم با تجربه گوش کنم. برایش به عنوان کارگردان و نویسنده هم احترام زیادی قائلم. او یک مرد خودساخته است.»

فیلم «گلوله به سر» بر اساس یک داستان تصویری به همین نام، نوشته آلکسی نولنت، نویسنده فرانسوی ساخته شده است. این فیلم از ماه فوریه، به تدیج درسینماهای شهرهای مختلف اروپا به نمایش در خواهد آمد.