خبر فوری
This content is not available in your region

همکاری ریحانا و میکی اِکو در تک آهنگ "بمان"

همکاری ریحانا و میکی اِکو در تک آهنگ "بمان"
اندازه متن Aa Aa

 
همکاری ریحانا خواننده بیست و چهار ساله باربادوسی و جان استفان سادوث آمریکایی با نام هنری میکی اِکو در تک آهنگ“ Stay” یا (بمان) در آلبوم” Unapologetic” یا (بدون عذرخواهی) توجه بسیاری از علاقمندان و منتقدان موسیقی را برانگیخته است.
 
میکی اِکو بیشتر در مورد نحوه این همکاری و بازنویسی آهنگ توضیح می دهد: “آهنگ را حدود یکسال پیش برای خودم نوشته بودم، با کمک دوستم جاستین پارکر در لندن و تا این لحظه هیچ کدام از بچه های گروه نمی داند که ریحانا چگونه از وجود این آهنگ مطلع شد. مدیر برنامه هایم به من زنگ زد و گفت ببین ریحانا آهنگ “بمان” را شنیده و علاقمند به اجرای آن است من هم قهقهه ای زدم و گوشی را قطع کردم. بعد آنها با من تماس گرفتند و اصلا به نظر نمی رسید که قضیه جدی باشد و من هم همینطوری بدون اینکه درباره اش فکر کنم، موافقت کردم.”
 
تک آهنگ “بمان” در تمام بریتانیا در شمار پنج آهنگ برتر قرار گرفته و در نیوزیلند، استرالیا و حتی اتریش، آلمان و فرانسه هم با اقبال چشمگیری روبرو شده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.