خبر فوری
This content is not available in your region

شرکت فرانسوی کوتاهی در ماجرای گوشتهای اسب را رد می کند

شرکت فرانسوی کوتاهی در ماجرای گوشتهای اسب را رد می کند
اندازه متن Aa Aa

 
شرکت فرانسوی اسپانگرو که از طرف دولت این کشور به استفاده آگاهانه گوشت اسب به جای گوشت گاو در محصولاتش متهم شده است این اتهام را رد می کند.
 
مقامهای دولت فرانسه می گویند این شرکت در تشخیص این که گوشتهای ارزانتری را که به عنوان گوشت گاو خریداری کرده بود می تواند گوشت اسب باشد کوتاهی کرده است.
 
مدیر بازاریابی شرکت اسپانگرو می گوید: «ما گوشت گاو فروختیم و گوشت گاو خریداری کردیم. البته که در این میان کم کاریهایی هم داشتیم و مسئولیت کارمان را به عهده می گیریم. اما باطل کردن مجوز و نابود کردن کسب و کارمان کاملا غیرمنطقی است.»
 
دولت فرانسه مجوز فعالیت این شرکت را به مدت ده روز باطل کرده و گفته است در صورتی که تحقیقات مشخص کند این شرکت در این ماجرا مقصر است، علیه آن شکایت می کند.
 
این شرکت را برادران والتر اسپانگرو، کاپیتان سابق راگبی فرانسه پایه گذاری کرده اند و حالا اعضای این خانواده که دیگر نقشی در مدیریت آن ندارند، نگران بدنامی هستند که رسوایی توزیع گوشتهای اسب برای آنها به همراه خواهد داشت.
 
لاورن اسپانگرو، یکی از بنیانگذاران این شرکت می گوید: «ما در طول چهل سال فعالیت کارهای ارزشمندی انجام دادیم. حماقت دستاوردهای ما را نابود کره است. برادران من در همه استادیومها جنگیدند. اما حالا وقتی فرزندان ما در خیابان راه می روند، انگشت نما می شوند. مردم می گویند نام آنها اسپانگرو است. می فهیمد چه بر سر خانواده ما آمده است؟»

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.