خبر فوری
This content is not available in your region

چهارمین پیروزی پنتورو در جام جهانی اسکی

چهارمین پیروزی پنتورو در جام جهانی اسکی
اندازه متن Aa Aa

در رقابت های اسکی مارپیچ بزرگ که در چارچوب جام جهانی اسکی آلپاین، در پیست گارمیش آلمان برگزار شد، الکسی پنتورو به مقام اول رسید.

اسکی باز مستعد فرانسوی با مجموع زمان 2 دقیقه و 32 ثانیه و 42 صدم ثانیه دو دور این مسابقه را به پایان برد.

این چهارمین پیروزی پنتوروی 21 ساله در جام جهانی اسکی آلپاین بود. سه پیروزی دیگر این اسکی باز در رشته های مارپیچ کوچک، سوپر ترکیبی و مارپیچ موازی بوده است.

او دو بار قهرمانی جوانان جهان در مارپیچ بزرگ را نیز در کارنامه دارد.

اما مقام دوم این مسابقه به مارسل هیرشر رسید. قهرمان جهان در مارپیچ کوچک در حالی در این مسابقه شرکت کرد که از بیماری آنفولانزا رنج می برد و در دور اول هم عملکرد چندان مناسبی نداشت. اما در در دوم عقب ماندگی خود را جبران کرد تا با اختلاف 60 صدم ثانیه نسبت به پنتورو بر سکوی دوم بایستد.

او که در صدر جدول کلی جام جهانی قرار دارد با این مقام اختلاف امتیاز خود با نفر دوم یعنی اکسل لاند اسویندال را باز هم افزایش داد.

تد لیگتی هم پس از کسب سه مدال طلا در رقابت های قهرمانی جهان، کمی خسته به نظر می رسید و در این مسابقه به مقام سوم بسنده کرد.

اختلاف زمان او نسبت به نفر اول 63 صدم ثانیه بود که او را در صدر جدول رقابت های مارپیچ بزرگ نگاه داشت.

در جدول کلی هم او پس از فلیکس نویرویتر در رده چهارم قرار دارد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.