خبر فوری
This content is not available in your region

تینا مازه برنده زود هنگام جام جهانی اسکی شد

نظرها
تینا مازه برنده زود هنگام جام جهانی اسکی شد
اندازه متن Aa Aa

تینا مازه فاتح رقابتهای اسکی سوپر ترکیبی مریبل فرانسه شد.

در این روز، اسکی باز اسکی باز اسلوونیایی در مسابقه سرعت صبح از همه سریعتر بود و در مسابقه مارپیچ کوچک بعد از ظهر هم به مقام اول رسید تا به نهمین پیروزی خود در فصل جاری دست یابد.

او با این پیروزی امتیاز خود در جدول کلی رقابتهای های جام جهانی اسکی آلپاین را به 1844 رساند و اختلاف خود با ماریا هوفل ریش را به 958 امتیاز افزایش داد. تا پایان فصل تنها نه مسابقه باقی مانده و با فرض اینکه هوفل ریش تمام 900 امتیاز باقی مانده را هم کسب کند باز هم به تینا مازه نخواهد رسید.

بدین ترتیب تینا مازه برنده زود هنگام جام جهانی اسکی آلپاین شد و به نظر می رسد اولین زنی باشد که به رکورد کسب دو هزار امتیاز نیز برسد.

اما یکی از دلایلی که باعث برد زود هنگام تینا مازه شد اشتباه ماریا هوفل ریش، نفر دوم جدول کلی بود. در روزی که همه چشم ها به اسکی باز آلمانی بود، او در انتهای مسابقه مارپیچ کوچک به زمین خورد و حائز مقامی نشد.

مقام دوم این مسابقه هم از آن نیکول هوسپ اتریشی شد که با 82 صدم ثانیه اختلاف نسبت به تینا مازه به کار خود پایان داد.

دیگر اسکی باز اتریشی هم که بر روی سکوی قهرمانی قرار گرفت، میکائیلا کیرشگاسر بود که با اختلاف 90 صدم ثانیه نسبت به نفر اول، به مقام سوم دست یافت.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.