خبر فوری
This content is not available in your region

سیاست، خیانت و فساد در شهر شکسته

نظرها
سیاست، خیانت و فساد در شهر شکسته
اندازه متن Aa Aa

«شهر شکسته» فیلمی جدید با بازی مارک والبرگ، راسل کرو و کاترین زیتا جونز است. داستان فیلم درباره پلیسی است که به خاطر مظنون بودن در یک قتل استعفا می دهد. هفت سال بعد او به عنوان کارگاه خصوصی مشغول به فعالیت است تا اینکه شهردار او را مامور تعقیب همسر خود می کند.

مارک والبرگ در مورد فیلمنامه می گوید: «آنچه در مورد فیلمنامه دوست دارم این است که شخصیت ها آنهایی نیستند که فکر می کنیم. معمولا در صفحه سی ام فیلمنامه می فهمم چه اتفاقی قرار است بیافتد و دیگر لازم به خواندن بقیه داستان نیست. ولی این یکی را تا آخر خواندم. برایم جالب بود بدانم بعد چه اتفاقی و چگونه رخ خواهد داد.»

او سپس درباره شخصیت خود در فیلم می گوید: «با شخصیتم ارتباط برقرار کردم. ایفای نقش اینگونه شخصیت ها را دوست دارم. فکر نمی کنم در زندگی واقعی افراد کامل وجود دارند، به ویژه در این نوع از دنیا. من همچنین از جنبه غیرقابل پوزش او خوشم آمد. این دنیایی است که او در آن زندگی می کند و آبهایی است که در آن شناور است. بنابراین او اینگونه است و مجبور به انجام این کارهاست.»

«شهر شکسته» را آلن هیوز ساخته و هم اکنون در سینماهای بریتانیا به نمایش در آمده است. این فیلم ماه مارس در آلمان و فنلاند و ماه آوریل در فرانسه به روی اکران می رود.
وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.