خبر فوری

هیرشر برنده گوی کریستال مارپیچ کوچک

هیرشر برنده گوی کریستال مارپیچ کوچک
اندازه متن Aa Aa

در رقابت های مارپیچ کوچک مردان، ایویکا کوستلیچ به مقام اول دست یافت.

در این مسابقه که در پیست کرانیسکا گورای اسلوونی برگزار شد، کوستلیچ از تمام تجربیات خود استفاده کرد تا پس از گذشت 10 سال از کسب اولین پیروزی اش در این پیست بار دیگر بر سکوی اول بایستد.

اسکی باز 33 ساله کروات که از مصدومیت زانو نیز رنج می برد، در این فصل نتوانسته بود در مارپیچ کوچک برنده شود اما با کسب این مقام اول به بیست و ششمین پیروزی جام جهانی در طول حرفه ورزشی اش رسید.

مقام دوم این مسابقه هم از آن مارسل هیرشر شد. عملکرد اسکی باز اتریشی در دور اول نا امید کننده بود، اما او در دور دوم عالی ظاهر شد و در مجموع با اختلاف 19 صدم ثانیه نسبت به کوستلیچ به کار خود پایان داد و به گوی کریستال این رشته رسید.

هیرشر با این پیروزی جایگاه خود در صدر جدول عمومی جام جهانی اسکی آلپاین را محکمتر کرد، جایی که اکسل لاند اسویندال با رقابتی تنگاتنگ در تعقیب اوست.

ماریو مت یکی دیگر از اسکی بازان کهنه کاری بود که در این مسابقه بر روی سکوی قهرمانی قرار گرفت. اسکی باز اتریشی با 34 صدم ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول، حائز مقام سوم شد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.