خبر فوری

دنباله «آخرین جن گیری» اکران شد

دنباله «آخرین جن گیری» اکران شد
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

قسمت دوم فیلم ترسناک «آخرین جن گیری» با شرکت اشلی بل روانه سینماها شد.

نل که در قسمت اول، آخرین بازمانده در جریان یک جن گیری بود، در نیو اورلئان مستقر شده است و سعی دارد زندگی جدیدی را آغاز کند. ولی بزودی «آبالام» یا روح شیطانی با نقشه های وحشتناک به زندگی او برمی گردد تا دوباره شکنجه اش دهد و نشان دهد که آخرین جن گیری، فقط آغاز کار بوده است.

اشلی بل، هنرپیشه، می گوید: «فیلم های جن گیری بسیاری نگاه کردم. هر کتابی در این باره پیدا کردم خواندم. به ویدیو ها نگاه کردم. فقط به صدا ها گوش دادم چون ویدیو می توانست بسیار واضح باشد. به دنبال وضعیت های روانی گشتم و تصاویری از این حالات دیدم که الهام بخش بود.»

اولین قسمت «آخرین جن گیر»، در سال ۲۰۱۰ میلادی با موفقیت تجاری بسیار خوبی در سراسر جهان مواجه شد.

داستان از این قرار بود که یک مزرعه دار الکلی که روح نل، دختر ۱۶ساله اش توسط جن تسخیر شده است از یک کشیش برای جن گیری کمک می طلبد. مشکل اصلی کشیش از زمانی شروع می شود که اجازه می دهد درباره او یک مستند بسازند.

اشلی بل می گوید: «حدس می زنم قوه تخیل بیش از حد قوی دارم. از کودکی با پدرم فیلم های ترسناک نگاه کرده ام و به همین دلیل تخیل بسیار آزادی دارم. فکر می کنم همین باعث لذت بردن از کارم می شود.»

قسمت دوم «آخرین جن گیری»، هم اکنون در سینماهای ایالات متحده آمریکا، کانادا، فرانسه و بریتانیا به نمایش در آمده است و ماه ژوئن در آلمان اکران خواهد شد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.