خبر فوری
This content is not available in your region

کاهش حدود 3 میلیارد یورو از بودجه بریتانیا

نظرها
کاهش حدود 3 میلیارد یورو از بودجه بریتانیا
اندازه متن Aa Aa

در حالیکه منتقدان طرح ریاضت اقتصادی وزارت دارایی بریتانیا نسبت به چگونگی اجرای این طرح اعتراض دارند، روز سه شنبه سخنگوی دولت انگلیس اعلام کرد که با توجه به ارایه این طرح دولت مجبور است که تا دو سال آینده حدود 3 میلیارد یورو از بودجه و هزینه های اضافی را کاهش دهد.
یک فعال سیاسی در لندن درباره ی راه های برون رفت از وضعیت رکود اقتصادی می گوید:” امسال، دولت بریتانیا، میزبان گروه جی 8، هشت کشور قدرتمند اقتصادی جهان است و باید همراه با این کشورها برای ایجاد قوانین جدید جهانی درباره مالیات و حسابداری اقدام کند. تا با کاهش مالیات برخی شرکت های تجاری زمینه ی سرمایه گذاری های بیشتر را فراهم آورد، این کار به نفع فقیرترین کشورها جهان هم هست، فراموش نکنیم که بریتانیا نقش کلیدی را در گروه جی 8 ایفا می کند”
جورج آزبورن، وزیر دارایی بریتانیا پیش از این با هشدار نسبت به خطر رکود اقتصادی بر لزوم اجرای سیاست ریاضت اقتصادی در انگلیس تاکید کرده بود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.