خبر فوری
This content is not available in your region

سومین آلبوم کیت نش منتشر شد

سومین آلبوم کیت نش منتشر شد
اندازه متن Aa Aa

«صحبت های دخترانه» نام آلبوم جدید خواننده و آهنگساز بریتانیایی، کیت نش است. کیت نش ۲۶ ساله، مانند ادل و ایمی واینهاوس از مدرسه موسیقی «بریت اسکول» فارغ التحصیل شده است.

کیت نش درباره آلبوم جدیدش می گوید: «به نظرم از کارهای قبلیم بسیار متفاوت است. این آلبوم طبیعی است. من گیتار می نوازم و هر آهنگی که نوشتم براساس آن بود. به همین دلیل احساس پانک گونه هم در آن هست. ولی در نهایت یک آلبوم پاپ است چون من عاشق موسیقی پاپ هستم.»

کیت نش پس از اینکه با Fiction Records شرکت ضبط موسیقیش بر سر سبک آلبوم دوم خود با نام «ساخته شده از آجر» به توافق نرسید، آنرا ترک و شرکت ضبط موسیقی خود را بنا نهاد.

کیت نش درمورد ایجاد شرکت ضبط موسیقی خود می گوید: «پس از اینکه شرکت ضبط موسیقی قبلیم را تابستان سال گذشته ترک کردم، بسیار ترسیدم. البته فقط برای چند روز. چون این رویداد سریعا به فرصتی بسیار خوب تبدیل شد. من خوش شانسم که در زمان انتشار سومین آلبومم در موقعیت کنونی قرار دارم. از اینکه خارج از محیط شرکت های بزرگ موسیقی هستم، احساسی عالی دارم. آنجا افراد در یاس و ناامیدی هستند. انواع و اقسام روسا در این شرکت ها فشار زیادی وارد می کنند و باعث از دست دادن خلاقیتمان می شوند.»

آلبوم «صحبت های دخترانه» هم اکنون به بازار عرضه شده است و کیت نش دو ماه آینده به تور آمریکایی و بریتانیایی می رود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.