وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

اکران "همه چیز در هم می شکند" در آلمان

اکران "همه چیز در هم می شکند" در آلمان
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

کورتیس جیمز جکسون، بازیگر و تهیه کننده فیلم “همه چیز درهم می شکند“، برای اکران این فیلم در آلمان، به برلین آمد.

او که با نام هنری خود “فیفتی سنت” مشهورتر است، در این فیلم نقش فوتبالیستی به نام دئون را بازی می کند که علیرغم درگیری با بیماری سرطان شدید، می خواهد به یک ستاره فوتبال تبدیل شود.

سناریوی این فیلم که جکسون نیز در نوشتن آن شرکت داشته بر اساس داستان یک دوست دوران کودکی اوست و کورتیس برای آنکه بتواند نقش دئون را به خوبی بازی کند ناگزیر شد وزن خود را تا بیست و پنج کیلوگرم کم کند.

این فیلم که مورد ستایش منتقدان قرار گرفته اکنون به صورت دی وی دی نیز منتشر شده است.

تام کروز برای اولین اکران جدیدترین فیلم علمی-تخیلی خود به نام ابلیویون، در بوئنوس آیرس آرژانتین حضور یافت.

این فیلم جدید تام کروز، بر اساس یک رمان کمدی گرافیک است به همین نام از ژوزف کازینسکی که سرنوشت کره زمین در سال 2073 را به تصویر می کشد. یعنی زمانی که کره زمین بر اثر تهاجمی از بیرون نابود می شود.

تام کروز در این فیلم نقش یک مکانیک هواپیمای بدون سرنشین را بازی می کند که آخرین انسان روی زمین است.

تام کروز:
“شخصیتی که آنرا بازی می کنم جالب است. زیرا در ابتدای فیلم او آخرین مرد روی زمین است که رابطه عمیقی با زمین برقرار می کند. او به زمین عشق می ورزد و نمی خواهد آنرا ترک کند. من خودم را در هویت او می یابم. جهانی که در آن زندگی می کنیم بسیار زیباست.”

فیلم ابلیویون، داستان نابودی زمین پس از چند دهه جنگ و تهاجم بیگانگان است.. اما مکانیک هواپیمای بدون سرنشین، سرانجام لاشه یک سفینه فضایی را کشف می کند که محتویات آن، تمام آنچه را که وی در مورد جنگ می انیشید به زیر سئوال می برد.