خبر فوری
This content is not available in your region

حاشیه های سرمربی جدید تیم فوتبال ساندرلند

نظرها
حاشیه های سرمربی جدید تیم فوتبال ساندرلند
اندازه متن Aa Aa

پائولو دی کانیو با امضای قراردادی دو و نیم ساله هدایت تیم فوتبال ساندرلند را به عهده گرفت.

او جانشین مارتین اونیلی شد که پس از شکست شنبه گذشته برابر شیاطین سرخ از سمت خود برکنار شده بود.

اما انتصاب این مربی ایتالیایی واکنش متفاوتی را در بین هواداران و بخشی از مدیریت این باشگاه انگلیسی به وجود آورده است.

دیوید میلی بند وزیر خارجه اسبق بریتانیا و معاون باشگاه با سیاسی توصیف کردن این انتصاب، تصمیم گرفت از سمت خود کناره گیری کند.

دی کانیو در سالهای 6- 2005 زمانیکه برای لاتزیو توپ می زد حاشیه ساز بود و بارها از جمله بخاطر دادن سلام فاشیستی به تماشاگران طعم محرومیت را چشیده بود. البته او بارها تاکید کرده که «یک فاشیست است اما نژاد پرست نیست».

باب هاجسون که به نشانه اعتراض بلیط های تماشای هفت مسابقه آتی تیم محبوبش را پس داده می گوید: «فقط موضوع به این مربوط نمی شود که بعد از این هواداران به حمایت خود ادامه می دهند یا نه. به نظر من بیشتر بخاطر تصویری است که باشگاه مایل است در سراسر دنیا از خودش ارائه کند و فکر نمی کنم او گزینه خوبی برای این کار باشد.»

تنها هفت هفته تا پایان رقابتهای لیگ برتر در این فصل باقی مانده و دی کانیو ماموریت دارد ساندرلند را که تنها یک امتیاز با منطقه قرمز فاصله دارد، در لیگ برتر حفظ کند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.