خبر فوری

نمایش موزیکال «چکمه های آنچنانی» در برادوی

نمایش موزیکال «چکمه های آنچنانی» در برادوی
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

«چکمه های آنچنانی» یک نمایش موزیکال است که در برادوی به روی صحنه می رود. این نمایش از فیلم کمدی بریتانیایی-آمریکایی با همان نام اقتباس شده است.

داستان درباره یک کفاش معمولی است که برای نجات تجارت خانوادگی و حفظ کار کارگرانش، شروع به دوخت کفش های فانتزی می کند.

سیندی لاپر، خواننده پاپ برنده جایزه گرمی، موسیقی و ترانه این موزیکال را ساخته است. نمایشنامه را نیز هاروی فیراشتاینکه تاکنون چهار بار برنده جایزه تونی شده، نوشته است.

سیندی لاپر می گوید: «این نمایشی زنده است و هنگام هر اجرا، تماشاگران برای تشویق ایستادند، خندیدند و گریه کردند. این نمایش باعث می شود احساس خوبی داشته باشند. بهتر از این نمی شود. افتخار می کنم که بخشی از آنم.»

لیزا مینلی، بازیگر و خواننده معروف آمریکایی در مورد سیندی لاپر می گوید: «به نظرم او هر کاری می تواند انجام دهد، او با استعداد است و همچنین دوست و شخص بسیار خوبی است. او بسیار قوی است. من برای دیدن نمایش مشتاق و هیجان زده ام.»

هاروی فیراشتاین نویسنده نمایشنامه می گوید: «شب گشایش در نیویورک و در برادوی، چیزی است که در کودکی آرزوی آنرا داریم.»

گلن کلوز، هنرپیشه آمریکایی می گوید: «سیندی لاپر بسیار خلاق است. فکر می کنم او بسیار با شهامت، شجاع و شگفت آور است. به نظرم برادوی به نیروهای خلاق جدید احتیاج دارد و باید به دنبال افرادی باشد که برای دیگران الهام بخشند.»

جری میچل این نمایش را کارگردانی و رقص آرایی کرده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.