خبر فوری
This content is not available in your region

اسپانیایی ها در مصاف آلمانیها در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

اسپانیایی ها در مصاف آلمانیها در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا
اندازه متن Aa Aa

در شب دوم بازیهای برگشت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان شاگردان ویلانووا موفق شدند با کسب یک تساوی دیر هنگام با پاری سن ژرمن آماده به مرحله نیمه نهایی صعود کنند. در دقیقه 50 بازی پاستوره، مهاجم آماده پاریسیها گل اول را وارد دروازه بارسا کرد تا کاتالانهای حاضر در نو کامپ بیست دقیقه دل در دلشان نباشد، و بالاخره پدرو، روی یک و دوی مسی و وییا گل تساوی را وارد دروازه شاگردان آنجلوتی کرد و خیال هواداران را کمی راحت کرد. نهایتا در دو بازی رفت و برگشت بارسا با گل زده بیشتر در خانه حریف با نتیجه سه بر سه به نیمه نهایی رسید.

در دیگر بازی چهارشنبه، یوونتوس تورین در خانه دو گل دیگر از بایرن آماده دریافت کرد تا بازیکنان بانوی پیر ایتالیا از حضور در مرحله نیمه نهایی باز بمانند. دوگلی که مانزوکیچ و کلودیو پیزارو در نیمه دوم وارد دروازه شاگردان آنتونیو کونته کردند. حالا باید منتظر ماند و دید قرعه کشی جمعه چگونه دو باشگاه اسپانیایی و آلمانی را در مقابل هم قرار خواهد داد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.