خبر فوری
This content is not available in your region

یک فرد مظنون به شرکت در انفجارهای بوستون شناسایی شده است

نظرها
یک فرد مظنون به شرکت در انفجارهای بوستون شناسایی شده است
اندازه متن Aa Aa

پلیس فدرال آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد که تحقیقات حاصل از بررسی فیلم های ویدیویی مربوط به مسیر و محل دو انفجار روز دوشنبه در بوستون، منجر به شناسایی یک فرد مظنون شده است. اگرچه ابتدا گزارش هایی مبنی بر دستگیری این فرد مظنون توسط برخی رسانه های امریکایی منتشر شد، اما این خبر تایید نشده است.

جانت ناپولیتانو، وزیر امنیت داخلی آمریکا روز چهارشنبه گفت: “ما به ترغیب مردم آمریکا برای هوشیاری ادامه می دهیم و از آنها می خواهیم هر گونه فعالیت و نشانه مشکوک را فوری به پلیس و مقامات اجرایی گزارش کنند.”

در حادثه دو انفجار در بوستون سه نفر و از جمله یک کودک هشت ساله جان خود را از دست دادند و بیش از 176 نفر زخمی شدند که حال هفده نفر از آنها همچنان وخیم گزارش شده است.

هویت فردی که مظنون به بمب گذاری است از فیلمی که دوربین مخفی یک مغازه در مسیر مسابقات ماراتن فیلمبرداری کرده مورد شناسایی قرار گرفته و اورا در حال حمل و جاگذاری یک بسته مشکوک نشان می دهد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.