خبر فوری
This content is not available in your region

برخی از نیروهای آتش نشان در محل انفجار تگزاس مفقود شده اند

نظرها
برخی از نیروهای آتش نشان در محل انفجار تگزاس مفقود شده اند
اندازه متن Aa Aa

در پی وقوع یک انفجار بر اثر آتش سوزی در کارخانه تولید کود شیمیایی واقع در ایالت تگزاس، برآورد می شود که بین ۵ تا ۱۵ تن جان باخته و بیش از ۱۶۰ مجروح برجا مانده باشد.

لحظه وقوع این انفجار دقایقی پیش از ساعت ۲۰ به وقت محلی، توسط یک شهروند خبرنگار ضبط شده است. برخی از مقامات محلی، محل حادثه و حوالی آن را به منطقه ای جنگزده تشبیه کرده اند.

همچنین به دلیل احتمال وقوع انفجاری دیگر و نیز انتشار بوی آمونیاک، تمامی شهروندان ویکو به بیرون از این شهر منتقل شده اند.

ویلیام پاتریک ساونتون، رئیس پلیس محلی در نشست با خبرنگاران خبر داد: «همچنان تعدادی از آتش نشان ها مفقود هستند، کسانی که در اتفای حریق کوشیده بودند. انفجار هنگامی روی داد که آنان در حال خاموش کردن آتش بودند.»

دلیل آتش سوزی و انفجار در شهر وِیکو هنوز مشخص نیست. امدادگران شبانه توانستند پس از ۳ ساعت تلاش بی وقفه حریق را مهار کنند.

در حال حاضر مجروحان به بیمارستان های ویکو منتقل شده اند و پلیس نیز برای یافتن دیگر قربانیان احتمالی به ساختمان های آسیب دیده اطراف کارخانه سرکشی کرده است


Agrandir le plan

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.