وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

"زندگی برای بزدلان نیست" آغازی نو برای ادامه راه زندگی

"زندگی برای بزدلان نیست" آغازی نو برای ادامه راه زندگی
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

مارکوس فاربر پس از مرگ غیر منتظره همسرش تلاش می کند تا یک زندگی طبیعی را برای خود و دخترش “کیم” به وجود بیاورد و در این راه مادر مارکوس سعی دارد به پسرش کمک کند، اما مشکل جدیدی پیش می آید که اوضاع را تغییر می دهد : بیماری سرطان مادر مارکوس.

در این میان، یک پرستار مهربان که کلوچه های خوشمزه ای نیز می پزد در معالجه به او کمک می کند. سپس کیم دختر پانزده ساله مارکوس به همراه همکلاسی اش به دانمارک فرار می کند. مارکوس به کمک مادرش و پرستار او عازم سفر می شود تا دخترش را پیدا کند.

این فیلم تراژدی-کمدی به بخش غیر رقابتی جشنواره فیلم برلین ارائه شد.

وقتی از هنرپیشه فیلم “وتان ویلکا مورین” در پاسخ به این پرسش که آیا در زندگی واقعی به شخصیت داستان احساس نزدیکی می کند یا نه، او پاسخ می دهد: “گاه شرایطی وجود دارد که روال زندگی بسیار پیچیده می شود که البته شاید به شیوه مدیریت شخصی برگردد. در این حالت شما با دیگران احساس راحتی نمی کنید و کمی ترس دارید من گاهی اینطوری هستم ولی در مجموع شخص بزدلی نیستم. به پیش می روم و به هیچ چیزی فکر نمی کنم.”

در حالی که مارکوس فاربر همچنان به گذشته فکر می کند و نمی تواند با موضوع از دست دادن همسرش کنار بیاید، سفر جاده ای او به دانمارک انرژی ناشناخته ای را به او هدیه می دهد. سفری که پر از شگفتی است. منتقدان آلمانی از این فیلم بخوبی استقبال کردند.