خبر فوری
This content is not available in your region

قدردانی مردم از حضور اوباما در مراسم یادبود قربانیان بوستون

نظرها
قدردانی مردم از حضور اوباما در مراسم یادبود قربانیان بوستون
اندازه متن Aa Aa

مردم شهر بوستون از حضور باراک اوباما، رییس جمهوری آمریکا در مراسم یادبود قربانیان انفجارهای روز دوشنبه گذشته در این شهر، قدردانی کردند.

باراک اوباما، که در دانشگاه معروف هاروارد بوستون دانشجو بوده است، از شجاعت مردم این شهر گفت و وعده داد که عاملان این حادثه دستگیر شده و به دست عدالت سپرده خواهند شد.

یکی از اهالی بوستون با ابراز خوشحالی از حضور آقای اوباما در بوستون گفت: «حضور اوباما در اینجا به معنای همبستگی همه کشور با بوستون است. این حمایت بسیار مهمی برای ماست و به کمک آن عاملان این بمب گذاری ها را دستگیر خواهیم کرد.»

دیگری می گوید: «قلب و احساس خوب او، معطوف به تمام ملت است و او هر آنجا که حضورش لازم باشد، حاضر می شود. احساس می کنم که به حضور او امروز در بوستون نیاز بود.»

زن دیگری هم اضافه می کند: «آمریکا کاملا متحد است و واقعا شانس دارد که چنین رییس جمهوری دارد. چند ماه پیش هم او به نیوتاونِ ایالت کانکتیکات رفت تا با خانواده های قربانیان ملاقات کند و حالا همین کار را اینجا انجام می دهد.»

باراک اوباما به سه کشته این بمب گذاری ها، مارتین ریچارد هشت ساله، کریستِل کامپل ۲۹ ساله و “لو لینگزی” دانشجوی ۲۳ ساله چینی، ادای احترام کرد.

خبرنگار ویژه یورونیوز در بوستون گزارش می دهد: «در این روزهای دردناک، مردم بوستون از حضور رییس جمهوری قدردانی کردند. ساکنان بوستون از قوی بودن و شجاعت خود آگاهند اما حمایت آقای اوباما که چند ماه پیش مجددا به کاخ سفید راه یافت، برای آنها بسیار با ارزش است. با این حال آنها امیدوارند که حوادث دردناکی که این هفته آمریکا را تکان داد، متوقف شود.»

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.