خبر فوری
This content is not available in your region

سوسیال دموکرات های آلمان خواستار همبستگی با حزب سبز

سوسیال دموکرات های آلمان خواستار همبستگی با حزب سبز
اندازه متن Aa Aa

رهبر حزب سوسیال دموکرات آلمان، روز شنبه برای نخستین بار در کنگره سبزهای این کشور شرکت کرد.

کنگره سه روزه سبزهای آلمان در حالی برگزار می شود که سوسیال دموکرات ها برای شکست آنگلا مرکل در ماه میلادی سپتامبر به سوی سبزها دست همبستگی دراز کرده اند.

کلودیا روث، یکی از رهبران حزب سبز در نشست گفت: «در واقع ما سبزها حزبی برای اقتصاد داریم چون ما متوجه ارتباط تاریخی بین اقتصاد و محیط زیست هستیم و این ضروریاتی ابتدایی برای جامعه ما در قرن بیست و یکم است.»

زیگمار گابریل، رهبر حزب سوسیال دموکرات با اشاره تلویحی به سیاست وزی های دولت کنونی آلمان گفت: «باور دارم که آینده بسته به تغییر در این کشور و همچنین اروپا است تا راهی متفاوت برگزیده شود و به فردا اندیشیده شود که می خواهیم برای فرزندانمان و نوه هایمان چه اتفاقی بیافتد. ما نیاز داریم این موضوع را به سیاست بازگردانیم. آنان بدون اندیشیدن به فردا سیاست ورزی می کنند.»

حزب سوسیال دموکرات به عنوان رقیب اصلی اتحادیه دموکرات مسیحی در تلاش است تا با ائتلاف با حزب سبز اقبال خود را برای به دست گرفتن دولت آینده آلمان افزایش دهد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.