خبر فوری

نمایشگاه ارایه خدمات عروسی برای زوج های همجنسگرا در پاریس

نمایشگاه ارایه خدمات عروسی برای زوج های همجنسگرا در پاریس
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

اگرچه هنوز مصوبه پارلمان فرانسه درباره ازدواج همجنسگرایان به صورت قانون در نیامده، اما از هم اکنون تجار و بازرگانان این کشور به فکر باز کردن درهای جدیدی برای تجارت هستند.

برگزاری نمایشگاه ارایه خدمات عروسی برای همجنسگرایان نمومه ای از تلاش بازرگانان برای ورود به این بازار جدید است.

یک عکاس مراسم عروسی می گوید: «این یک بازار جدید برای ماست. مشتری های جدیدی که تا کنون با آنها سر و کار نداشتیم. این کار به ما اجازه می دهد که با آنها ارتباط برقرار کنیم و آنها را بشناسیم.»

هنوز کشورهای زیادی در سطح اروپا و حتی جهان، ازدواج همجنسگرایان را قانونی نکرده اند، به همین دلیل فرانسه می تواند مقصد خوبی برای زوج های همجنسگرا باشد.

یک گردشگر غیر فرانسوی که از نمایشگاه بازدید کرده می گوید: «تا کنون یک همچین نمایشگاهی برای زوج های همجنسگرا ندیده بودم. به همین دلیل تصمیم گرفتیم به اینجا بیاییم و از نمایشگاه دیدن کنیم. اینجا همه چیز وجود دارد: عکاس مراسم، کارت دعوت و غیره.»

طی مرحل حقوقی برای تبدیل شدن مصوبه پارلمان به قانونی تا اواسط ماه ژوین به طول می انجامد و احتمالا از آن تاریخ زوج های همجنسگرا قادر خواهند بود با هم ازدواج کنند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.