خبر فوری

واکنش بازیکنان پیشکسوت انگلستان به بازنشستگی فرگوسن

واکنش بازیکنان پیشکسوت انگلستان به بازنشستگی فرگوسن
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

خبر غافلگیر کننده بازنشستگی الکس فرگوسن، واکنش هایی را در میان اسطوره های فوتبال انگلستان بر انگیخته است و این مسئله به موضوع اصلی صحبت این بازیکنان بازنشسته تبدیل شده است.

در گردهمایی که معمولا بازیکنان نامدار و پیشکسوت انگلستان در آن شرکت می کنند، تنی چند از این افراد به تمجید از الکس فرگوسن پرداختند.

برایان رابسون بازیکن اسبق منچستر یونایتد در این مورد گفت:“واقعا این خبر برایم غافلگیر کننده بود چرا که من بر سر تمرینات حاضر می شدم و با او درباره مسائل زیادی صحبت می کردم، اما در صحبت های او هیچ نشانه ای از اعلام بازنشستگی نبود و به همین دلیل کمی غافلگیر شدم.”

دنیس لا، مهاجم اسبق منچستر یونایتد هم چنین اظهار نظر می کند:“باور نکردنی است. من هفته پیش در منچستر با او بودم و او هیچ چیز در این مورد نگفت. من فکر می کردم او در 90 سالگی بازنشسته می شود.”

جیمی گریوز، مهاجم پیشین تیم ملی انگلستان هم می گوید:“الکس دیر یا زود باید خداحافظی می کرد. او بهترین سرمربی بوده، بهترین سرمربی و در این مورد هیچ شکی نیست. من ندیدم کسی را که مخالف این نظر باشد. فراموش نکنید که این نظر یک انگلیسی است در مورد یک اسکاتلندی!”

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.