وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

گفتگو با زنی که با "قاتل سرباز بریتانیایی" در لندن صحبت کرده است

گفتگو با زنی که با "قاتل سرباز بریتانیایی" در لندن صحبت کرده است
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

اینگرید لویا کنت، مادر ۴۸ ساله دو فرزند از شهر کورنوال انگلستان که بر حسب تصادف از کنار محل قتل سرباز بریتانیایی در جنوب شرق لندن رد می شد، از اتوبوس پیاده شد و با مردی که ساطور قصابی به دست داشت، صحبت کرد. او می گوید:

- مردی را دیدم که افتاده بود وسط خیابان و طبعاً زخمی بود، کنار خودروی که سخت آسیب دیده بود. فکر کردم یک حادثه رانندگی است. وقتی به کسی که افتاده بود نزدیک شدم، دیدم یک زن در کنار اوست و بعد هم مردی به او نزدیک شد. یکی از آن دو نفر که خیلی هیجان زده بود گفت: «خیلی نزدیکش نرو».
روی زمین یک تفنگ و یک کارد قصابی دیدم و یک ساطور بزرگتر که همه شان خونین بودند. به خودم فکر کردم: «چه خبر است اینجا؟» بعدش خواستم با آن آقایی که هیجان زده بود، صحبت کنم. او گفت: «دست نزن بهش. من کشتمش». پرسیدم: «چرا؟» گفت: «این یک سرباز بریتانیایی است که افراد بسیاری را در کشورهای مسلمان کشته، مسلمان ها را کشته و نباید اینجا باشد». سعی کردم درباره احساساتش با او بیشتر صحبت کنم».

- در آن وضعیت، نگران خودتان نبودید؟ نترسیدید؟

- نه.

- چرا نه؟

- بهتر از این بود که یک کودک نزدیکش بیاید. متأسفانه در محل حادثه مادرهای بسیاری با بچه هایشان ایستاده بودند و نگاه می کردند. فکر کردم بهتر است من با او صحبت کنم و ببینم چه اتفاقی افتاده.