خبر فوری
This content is not available in your region

تبهکاران هندوراس تقاضای عفو کردند

نظرها
تبهکاران هندوراس تقاضای عفو کردند
اندازه متن Aa Aa

رؤسای دو باند رقیب تبهکار و بسیار خطرناک در هندوراس، به نام های «مارا سالواتروچا» معروف به «ام اس-۱۳»، و «مارا ۱۸»، از مردم کشورشان تقاضای بخشش کردند.

این دو تبهکار از داخل زندانی در شمال هندوراس، به طور جداگانه اظهار داشتند که برای توقف خشونت هایی که سبب ایجاد رعب و وحشت در این کشور شده، حاضر به گفتگو هستند.

یکی از اعضای باند مخوف موسوم به خیابان هجدهم می گوید: «ما از صمیم قلب برای برای بخشش صحبت می کنیم. ما اینجاییم و با عمل خود نشان می دهیم که از این به بعد و به مرور، گفتگو میان ما حاکم خواهد شد. همین که ما اینجا هستیم خیلی خوب است و به حل مسئله کمک می کند».

یکی دیگر از اعضای این باند می گوید: «آنچه ما داریم انجام می دهیم، کار مثبتی است، بنابراین جامعه می تواند آن را در واقعیت تجسم کند. ما بیشتر از این خواستار خشونت نیستیم. ما جرم و جنایت نمی خواهیم. ما می خواهیم این تصمیم انگیزه ای باشد تا مستقل از باندی که عضو آن هستیم، بتوانیم کار کنیم.»

کشور هندوراس به خاطر وجود باندهای بزرگ تبهکار، تاکنون صاحب بیشترین آمار قتل در جهان بوده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.