وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

بیزانتیوم، داستان مادر و دختر خون آشام در سینما

بیزانتیوم، داستان مادر و دختر خون آشام در سینما
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

فیلم سینمایی بیزانتیوم، فیلم هراس آور تخیلی روایت دیگری درباره خون آشامان و محصولی ایرلندی- بریتانیایی به کارگردانی نیل جوردن است. جما آرترتون و سیشا رونان در نقش مادر دختر خون آشام، تازه وارد های شهر و در جستجوی طعمه برای زنده ماندن هستند.

جما آرترتون در نقش مادر می گوید:“دلیل من برای بازی در این فیلم، رابطه بین مادر و دختر بود همه ما این دوران را در نوجوانی گذرانده ایم. رابطه بین این مادر دختر خیلی شکننده و متلاطم همراه با بدخلقی است و به لحاظ روانشناختی هم جالب بود و من را جذب کرد.”

سیه شا رونان در نقش النور دختر 16 ساله خون آشام ظاهر می شود که 200 سال از عمرش می گذرد. او درباره شخصیت و نقش مادر می گوید:“شخصیت این مادر، طوری است که بار همه مشکلات را بر شانه می کشد، کاری که همیشه می کرده و به آن خو گرفته و از مشکلات شکوه ای نمی کرده، ولی النور دختر او ، همه ماجرا را نمی داند و می خواهد حقیقت را درباره خودشان بداند. سعی می کند از راه داستان گویی به عمق همه چیز برسد، ولی می دانید وقتی دویست سال فقط با مادرتان زندگی کرده باشید، مسلما لحظه های پر تنش خواهید داشت.

بیزانتیوم در چند کشور اروپایی روی پرده سینما است، ماه ژوئن و ژوئیه در کشورهای دیگر هم به نمایش در می آید.