خبر فوری
This content is not available in your region

نمایشگاه شخصیت های گرافیک و کارتون در مادرید

نمایشگاه شخصیت های گرافیک و کارتون در مادرید
اندازه متن Aa Aa

پیکتوپلاسما عنوان نمایشگاهی است که در کاسا انسندیدا “خانه انسندیدا” در مادرید برگزار شده. نمایشگاه شامل آثار بیست هنرمند، تصویرگر و طراح بین المللی در زمینه هنر گرافیک و طراحی شخصیت ها است. شخصیت هایی که روزانه در کالا ها، اسباب بازی ها و کارتون ها می بینیم.
مدیر برگزاری این نمایشگاه می گوید:” نمایشگاه ویژه شخصیت های گرافیکی، پیرامون خصوصیات آنها و کارهایی که می کنند است، مثلا یکی حرف می زند، یکی خوشبو است. حالتشان قشنگ و با مزه است، یکی سلام می کند یکی مهربان است و یا خیلی ساده.”

هدف برگزاری نمایشگاه پیکتوپلاسما این است که نشان دهد این شخصیت ها ویژگی حضور دارند، قائم به خودشان هستند و لزوما احتیاج به داستان و پس زمینه برای موجودیتشان نیست. بخش بزرگی به مجموعه اسباب بازی های سلیم وارول اختصاص داده شده. او که یک مجموعه دار است می گوید:“این مجموعه شامل نسخه های پنجاه تایی تا پانصد و یا هزار تایی است و بسیاری از این ها واقعا نادر هستند.”

نمایشگاه پیکتوپلاسما تا سپتامبر در کاسا انسندیدا در مادرید در معرض بازدید است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.