وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

نتایج رقابتهای جایزه بزرگ جودو در میامی

نتایج رقابتهای جایزه بزرگ جودو در میامی
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

مرحله دوم و پایانی رقابتهای قهرمانی جایزه بزرگ جودو، با شرکت منتخبی از برترین جودوکاران مرد و زن دنیا در اوزان مختلف در میامی برگزار شد.

در دسته منهای هفتاد و هشت کیلوی زنان چومئو از فرانسه با برتری برابر شماره ده جهان، لوئیز مالزاهن آلمانی به مدال طلا رسید. و دو مدال برنز این دسته را هم ناتالی پاول و دیمیترووآ آناستازیا جودوکارانی از بریتانیا و روسیه تصاحب کردند.

فینال دسته باضافه هفتاد و هشت کیلو را جودوکارانی از روسیه و ژاپن برگزار کردند. در پایان این مگومی تاشیموتوی ژاپنی بود که موفق شد ماریا شِکِروآ را مغلوب مهارت خود کند و بعنوان نفر اول روی سکو برود. امیلی آندئول و ایدالی اورتیز کوبایی هم در این وزن برنز گرفتند.

اما در دسته منهای هشتاد و یک کیلو مردان، تام رید بریتانیایی دست به کار بزرگی زد و جودوکار آرژانتینی و دارنده هفت مدال رقابتهای قاره آمریکا را شکست داد. ایمانوئل لوسنتی در این مبارزه حرفی برای گفتن نداشت.

در نهایت در دسته باضافه صد کیلوی مردان، مدال طلا به جودوکاری از کره جنوبی رسید. کیم سو وان در دیدار فینال با رنا سعیدوف روس مبارزه کرد و با یک ضربه «اوشی ماتا» نفر سوم جهان را نقش تاتامی کرد و مدال طلا را برگردن آویخت.
جودوکاران برزیل و مغولستان مشترکا برنز گرفتند.