وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

مرگ جیمز گاندولفینی، بازیگر مشهور آمریکایی

مرگ جیمز گاندولفینی، بازیگر مشهور آمریکایی
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

جیمز گاندولفینی، هنرپیشه مشهور آمریکایی و بازیگر نقش تونی سوپرانو، رییس یک گروه مافیایی در سریال سوپرانوها، روز چهارشنبه درگذشت.

او که تنها ۵۱ سال داشت در یک خانواده ایتالیایی تبار، در ایالت نیوجرسی آمریکا بدنیا آمد و از هفته گذشته برای تعطیلات به پایتخت ایتالیا آمده بود.

در بیمارستانی که اکنون جسد آقای گاندولفینی در آن نگهداری می شود، یکی از نزدیکان خانواده گاندولفینی به خبرنگاران گفت: «بلافاصله پس از اینکه هتل، نیروهای اورژانس را صدا زد، قبل از رساندن آقاق گاندولفینی به بیمارستان، کمک های اولیه بر روی او انجام شد اما به احتمال زیاد او به علت حمله قلبی درگذشت. او در اتاق هتل و متاسفانه توسط خانواده اش پیدا شد.»

تا ۲۴ ساعت آینده قرار است جسد آقای گاندولفینی کالبد شکافی شود.

در کافه ای که آخرین قسمت سریال سوپرانوها در آن فیلمبرداری شده بود، دوستداران تونی سوپرانو، یاد او را گرامی داشتند. بر روی میز مخصوص او هم، “رزرو شد“، نوشته شده بود.

صاحب این کافه می گوید: «همه کارکنان و بازیگران این سریال، رفتار بسیار دوستانه و صمیمی ای داشتند. خیلی با ما خوب بودند. با همه عکس می گرفتند و امضا می دادند. خود تونی، هنگامی که دوربین خاموش بود، واقعا با مردانگی رفتار می کرد.»

یکی از دوستداران این ستاره آمریکایی در کافه “هولستنز” می گوید: «خیلی شوکه شدم. من در همین محله بزرگ شدم و احساس عمیقی نسبت به آن دارم. من عاشق این سریال بودم و وقتی این خبر را شنیدم، حس کردم حتما باید بیایم اینجا.»

تونی گاندولفینی، در فیلم های سینمایی زیادی بازی کرد، یکی از آخرین فیلم های او “به آرامی بکش” بود.