خبر فوری
This content is not available in your region

شرکت نمایندگان نهادهای مدنی در نشست رهبران اروپا

نظرها
شرکت نمایندگان نهادهای مدنی در نشست رهبران اروپا
اندازه متن Aa Aa

در نشست روزهای پنجشنبه و جمعه رهبران اتحادیه اروپا که در محل شورای اروپا در جریان است، نمایندگان برخی نهادهای مدنی و گروه های اجتماعی نیز حضور داشتند.

“اما مارچه گاگلیا“، رئیس فدراسیون صنایع و بازرگانی اروپا، در مورد کافی بودن بودجه شش میلیارد یورویی برای غلبه بر معضل بیکاری جوانان به یورونیوز گفت: “فکر نمی کنم کافی باشد، ولی آغاز خوبی است. شش میلیارد یورو یک آغاز است و در نهایت غلبه بر بیکاری زمانی ممکن است که رشد اقتصادی داشته باشیم. تخصیص ضمانت برای اشتغال جوانان را مفید می دانیم و از آن حمایت می کنیم.”

روز پنجشنبه همچنین کاهش بیشتر بودجه اتحادیه اروپا در پارلمان اروپا مورد بحث قرار گرفت.

لازلو آندور، کمیسر اروپا در مسئله اشتغال و کارآفرینی در این زمینه به یورونیوز گفت: “ما نیاز به منابع بیشتری داریم، اما با کاهش بودجه اتحادیه اروپا و بودجه خدمات اجتماعی، بر بیکاری غلبه نخواهیم کرد.”

در نشست رهبران اروپا، علاوه بر معضل بیکاری جوانان در اروپا، ایجاد ارتباط بین رشد اقتصادی و سیاست های ریاضتی و نیز سرنوشت بودجه هفت سال آینده اتحادیه اروپا مورد بحث قرار می گیرد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.