خبر فوری
This content is not available in your region

دیور در پاریس خوش درخشید

نظرها
دیور در پاریس خوش درخشید
اندازه متن Aa Aa

راف سیمون، طراح بلژیکی هر چند طی سالی که برای دیور کار می کند، محتاطانه سعی کرده بود مطابق سنت و میراث ۷۰ ساله دیور عمل کند، این بار سنت شکنی کرده است؛ طراحی های تازه او ترکیبی از هنر ژاپن و لباس های سنتی اقوام ماسایی در آفریقا است. نمایش پاییزه دیور علیرغم تفاوت فاحش با دوران گذشته با استقبال بسیار خوب منتقدان روبرو شد.

والی، طراح لباس جوان ایتالیایی که برای پنجمین بار قدم به هفته مد پاریس می گذارد، نیز توجه منتقدان مد را به خود جلب کرد؛ برخی آزادی و عین حال سادگی و ترکیب مناسب رنگ در طراحی های او را مهم دانسته اند و عده ای دیگر قوت و طراوت زنانگی لباس ها را قابل توجه دیدند.

ایریس فان هرپن، یکی از مطرح ترین طراحان لباس هلندی که مطابق گذشته، به سبک علمی تخیلی خود وفادار بود در پاریس نیز بسیاری را شگفت زده کرد. او اینبار در همکاری با بارت هس، هنرمند معروف هلندی، لباس های خود را با استفاده از سیستم چاپ سه بعدی و برش لیزری طراحی و تولید کرد. نتیجه آن هرچند زیبا و شگفت انگیز اما به ظاهر خیلی راحت و قابل استفاده نمی آید.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.