خبر فوری

آرزوی بزرگ یک حلزون کوچک

آرزوی بزرگ یک حلزون کوچک
اندازه متن Aa Aa

«توربو» نام تازه ترین فیلم انیمیشن فاکس قرن بیستم است؛ داستان حلزونی که می خواهد قهرمان مسابقات اتومبیل رانی سرعت شود. رایان رینولدز یکی از صداپیشگان این فیلم می گوید: «توربو، ماجرای یک حلزون جوان است که آرزویی بزرگ را در می پروراند. او می خواهد از همه سرعت تر باشد. در حالی که اطرافیانش همگی به او می گویند که این آرزو هیچگاه به واقعیت نخواهد پیوست، او همچنان به آن باور دارد تا اینکه روزی غیرممکن ممکن می شود. هدف او پیروزی در مسابقات اتومبیل رانی سرعت است.»

حلزون جوانِ داستان که در پی یک حادثه غیرمنتظره سرعت «فراحلزونی» بدست آورده با مرد جوانی به نام «تیتو» آشنا می شود که شغلش برگزاری مسابقات سرعت بین حلزون ها است. مایکل پنا که به جای تیتو حرف می زند می گوید صداپیشگی در این فیلم را به خاطر فرزند چهار ساله اش انجام داده و امیدوار است که او از فیلم لذت ببرد. وی سپس می افزاید که البته تا این لحظه فرزندش ده ها بار تیزر فیلم را دیده که این خود امیدوارکننده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.