خبر فوری
This content is not available in your region

دو دهه با «بک استریت بویز»

نظرها
دو دهه با «بک استریت بویز»
اندازه متن Aa Aa

بیست سال پیش گروه «بک استریت بویز» با ترانه های پاپ قلب دختران جوان سراسر دنیا را تسخیر کردند. کنسرت های جهانی، جوایز بی شمار و فروش 130 میلیون آلبوم دستاورد دو دهه کار آنها است.

بعد، جدا شدن کوین ریچارسون در سال 2006، گروه به کارش ادامه داد. او پس از بازیگری دوباره به گروه ملحق شده است. آنها یکی شدن گروه را به فال نیک می گیرند و امیدوارند دوباره با انرژی به صحنه برگردند.

کوین ریچاردسون می گوید: «ما خیلی خوش اقبالیم که در همه جای دنیا طرفدار داریم. به مناسبت بیست سالگی گروه و جشن گرفتن دوباره با هم بودنمان، می خواهیم این تور را به همه جای دنیا ببریم و آلبوم جدیدمان را ارائه کنیم.»

«بک استریت بویز» گروهی پنج نفره با صداهای هارمونیک، سال 1992 میلادی در فلوریدای آمریکا شکل گرفت و سال 1996 به اوج شهرت رسید. موفقیت آنها ادامه داشت و انتشار سومین آلبومشان در سال 1999 و 2000 موقعیت آنها را به عنوان ستاره های موسیقی تثبیت کرد.

یکی دیگر از اعضای گروه می گوید: «ما گاهی کارهای تک نفره جداگانه هم انجام می دهیم که از خوبیهای گروه ماست. سد راه پروژه های فردی هم نمی شویم. جه بازیگری یا نویسندگی و غیره. ولی همیشه می دانیم یک زمینه مشترک داریم و آن برنامه ریزی آلبوم تازه، کنسرت بعدی و هدف بعدی است.»

«بک استریت بویز» در حال حاضر سرگرم برگزاری تور سراسری در آمریکا هستند که تاریخ های آن تا سپتامبر ادامه دارد، سپس در خانه شان، فلوریدا در نمایشی شرکت می کنند و ماه اکتبر راهی ژاپن خواهند شد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.