خبر فوری
This content is not available in your region

توردوفرانس: دومین پیروزی رکابزن پرتغالی

توردوفرانس: دومین پیروزی رکابزن پرتغالی
اندازه متن Aa Aa

روی کوشتا نوزدهمین مرحله از رقابتهای توردوفرانس را به نام خود ثبت کرد. سه روز پس از درخشش در نخستین مرحله آلپ، رکابزن پرتغالی تیم موی استار، یک تنه، پنج قله مسیر جمعه را فتح کرد و به دومین عنوان قهرمانیش دست یافت. بارش ناگهانی باران، سختی مسیر دویست کیلومتری جمعه را دوچندان کرد، اما نتوانست خم به ابروی روی کوشتا بیارود.

در این میان، کریس فروم، دارنده پیراهن زرد صدرنشین از ابتدای مسیر ترجیح داد مانند مرحله گذشته، محافظه کارانه رکاب بزند. رکابزن تیم اسکای شانه به شانه هم تیمی هایش پیش رفت و لحظه ای از آلبرتو کونتادور، نزدیک ترین رقیبش، غافل نشد.

به این ترتیب، در حالی که تنها دو مرحله تا پایان توردوفرانس امسال باقی مانده، کریس فروم موفق شد فاصله زمانیش را با حریفان حفظ کند.

در پایان نوزدهمین مرحله آندراس کلودن با اختلاف ۴۸ ثانیه نسبت روی کوشتا در مکان دوم قرار گرفت. و در جدول رده بندی عمومی، کریس فروم با اختلاف ۵ دقیقه و ۱۱ ثانیه همچنان از آلبرتو کونتادور پیش است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.