خبر فوری
This content is not available in your region

قایق لونا روسا برنده اولین مسابقه مرحله نیمه نهایی جام لویی ویتون

قایق لونا روسا برنده اولین مسابقه مرحله نیمه نهایی جام لویی ویتون
اندازه متن Aa Aa

در اولین مسابقه از مرحله نیمه نهایی رقابت های قایقرانی جام لویی ویتون، قایق ایتالیایی لونا روسا، قایق سوئدی آرتمیس را شکست داد.

لونا روسا با هدایت کریس دریپِر مسیرشانزده مایلی مسابقه را که به هفت بخش تقسیم شده بود با اختلاف دو دقیقه نسبت به آرتمیس به پایان برد تا یک گام خود را به فینال این رقابت ها نزدیک کند.

این شکست برای آرتمیس در حالی رقم خورد که این تیم نزدیک به سه ماه از عرصه مسابقات به دور بود چرا قایق اول این تیم در تاریخ نوزدهم اردیبهشت ماه واژگون شد و به مرگ اندرو سیمپسون انجامید. قایق دوم این تیم هم به تازگی به آب انداخته شده و خدمه آن تنها هشت روز فرصت تمرین با آن داشتند در حالی که خدمه قایق لونا روسا 79 روز است که با قایقشان در پهنه آب ها حضور دارند.

مرحله نیمه نهایی این رقابت ها شامل هفت مسابقه است و هرتیمی که در چهار مسابقه برنده شود جواز حضور در فینال را به دست خواهد آورد و در آن مرحله به مصاف قایق امارات- زلاند نو خواهد رفت.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.