خبر فوری
This content is not available in your region

دو آلبوم تازه از لیدی گاگا و التون جان

نظرها
دو آلبوم تازه از لیدی گاگا و التون جان
اندازه متن Aa Aa

للیدی گاگا، آلبوم تازه ای منتشر می کند. این آلبوم به نام «آرت پاپ» که قرار است ماه نوامبر به بازار بیاید اشاره ای به نقاش هنر پاپ «اندی وارهول» دارد. ویدیوی اولین ترانه این آلبوم به نام «اپلوز» منتشر شده، ترانه ای با ضرباهنگ تند که لیدی گاگا در دوران استراحت پس از مصدومیت نوشته است.

اپلوز کمی بعد از انتشار با استقبال منتقدین و طرفداران همراه بوده، طرفدارانی که لیدی گاگا آنها را هیولاهای کوچک توصیف می کند. او تصمیم دارد قبل از آلبوم، اپلیکیشنی با هدف در هم آمیختن هنر، مد، موسیقی و تکنولوژی منتشر کند.

آلبوم التون جان

بعد از هفت سال وقفه، التون جان خواننده بریتانیایی بزودی آلبوم جدید خود را روانه بازار می کند. آلبوم «درایوینگ بورد» التون جان قرار است بیست و چهارم سپتامبر منتشر شود، اما در اولین ترانه آن به نام «هوم اگین» که آنلاین منتشر شده، التون جان حضور ندارد. او گفته تمامی پانزده ترانه آلبوم طی دو روز با کمک ترانه سرای همکارش سروده شده اند.

«درایوینگ بورد» سی امین آلبوم تک اجرایی التون جان است، آلبومی که بعد از چهار دهه حضور و فعالیت در عرصه موسیقی التون جان آن را بازگشت به اصل و هسته موسیقی و گامی به جلو توصیف کرده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.