خبر فوری
This content is not available in your region

«سرای شهرت» آلبوم جدید هیپ هاپ

نظرها
«سرای شهرت» آلبوم جدید هیپ هاپ
اندازه متن Aa Aa

بیگ شون، خواننده آمریکایی سبک هیپ هاپ آلبوم تازه ای روانه بازار کرده است. «سرای شهرت» یا «هال آو فیم» عنوان دومین آلبوم بیگ شون است.

او که امیدوار است آلبوم با استقبال مواجه شود می گوید: «عنوان آلبوم سرای شهرت یا «هال آو فیم» است و تازه دومین آلبوم من است و یقینا وارد سرای شهرت نشده ام. ولی من معمولا هدفهایم را می نویسم. برای من سرای شهرت یک هدف است، می خواهم در پایان کار حرفه ایم در سرای شهرت جا داشته باشم. می خواهم در جمع شهرگان راک ان رول و یا درسرای شهرت رپ باشم. امیدوارم تا آنموقع آن را تشکیل داده باشند.»

چند خواننده در این آلبوم حضور دارند و با بیگ شون کار مشترک انجام داده اند. در یکی از ویدیو های آلبوم، ویدیو ترانه آتش یا «فایر» تصویر مایلی سایرس خواننده آمریکایی در پس زمینه قرار داده شده.

بیگ شون در باره استفاده از تصویر مایلی سایروس می گوید:«این ترانه داستانهای زیادی دارد. ولی فکر استفاده از تصویر مایلی تازه بود. او هم دوست داشت بخشی از این ویدیو باشد. می خواستم این ترانه داستانی را که می خواهم بخوبی بیان کند، داستان دختری که با موفقیت و به زیبایی مشکلات را پشت سر می گذارد. ترانه در واقع یک استعاره برای زنها و بطور کلی برای همه است که از درون آتش، به زیبایی یک گل رز بیرون می آیند.»

آلبوم سرای شهرت یا «هال آو فیم» با نظر مثبت منتقدان این سبک موسیقی همراه بوده است. بیگ شون سرگرم تدارک کنسرت برای معرفی آلبوم تازه است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.