خبر فوری
This content is not available in your region

مد بهار سال آینده در هفته مد نیویورک

مد بهار سال آینده در هفته مد نیویورک
اندازه متن Aa Aa

هفته مد نیویورک با ارائه کلکسیون های بهار سال 2014 ادامه دارد.

یکی از طراحان شرکت کننده در نمایش روز یکشنبه مونیک لویلر بود. او می گوید: «همانطور که می بینید من بیشتر با پارچه های حریر کار کردم بنا براین لایه لایه در کلکسیون زیاد می بینیم. نکته دیگر رنگ، رنگ زیبای قرمز نارنجی مرجانی در مجموعه است»

مجموعه بعدی نام تجاری هرو لجر بود. یک زن و شوهر طراح این نام تجاری هستند که با افزودن جزییاتی مانند زیپ لباسها را تزیین کرده اند. علاوه بر آن لباس شنای یک تکه و دوتکه تاثیر خودش را در در مجموعه دارد. لوبوف آزریا یکی از طراحان نام تجاری هرو لجر می گوید: «می خواستیم لباسهای ورزشی را به جلوی صحنه بیاوریم، در واقع پوشیدن لباس ورزشی به سبک هرو لجر» مجموعه رنگ انتخابی این دو طراح برای بهار سال آینده رنگهای قوی و خنثی مانند سیاه، خاکستری، سفید و جابجا قطره هایی از آبی تیره بود.

دایان ون فراستانبرگ، زن مجموعه بهار سال آینده اش را جزیره ای در تنهایی خودش توصیف کرده است.
دامن بلند، پیراهن های ماکسی و شلوارهای چسبان بخشی از مجموعه دلفریب دایان ون فراستانبرگ برای بهار 2014 را تشکیل می دهند.
نائومی کمپل مدل معروف نمایش روز یکشنبه دایان ون فراستانبرگ را به پایان آورد. هفته مد نیویورک تا دوازدهم سپتامبر ادامه دارد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.