وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

آلبوم تازه موسیقی کانتری از کیت اربن

آلبوم تازه موسیقی کانتری از کیت اربن
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

کیت اربن خواننده نیوزیلندی آلبوم تازه ای منتشر می کند. بعد از آلبوم موفقیت آمیز قب
لی به نام «نزدیکتر شو» (Get closer) آلبومی تازه او به نام «فیوز» صدا و حس متفاوتی دارد. او در این آلبوم با تهیه کننده های پاپ و کانتری، خواننده های مختلف و ترانه سرای جدید کار کرده است.

کیت اربن می گوید: «فکر کردم زمان مناسبی برای کار کردن با کسانی است که تا به حال فرصت همکاری با آنها نداشتم. از صفر شروع کردم، ترانه نوشتن، ضبط کردن، بخش فنی همه کسانی بودند که برای اولین بار با هم کار می کردیم. فکر می کنم خودم را در یک قلمروی کاملا نامعلوم انداختم»

در پاسخ این سوال که آیا هواداران او باید در انتظار یک ترکیب آوایی و موسیقایی کاملا تازه باشند، کیت اربن می گوید: «نه فکر نمی کنم تفاوت اساسی با کارهای قبلی داشته باشد. صدای من همان صدا است و گیتار می زنم. همه سازهای زهی مانند بانجوی شش تار، گیتار برقی گیتار،آکوستیک و همه عناصر موسیقی من وجود دارند، ولی انرژی ها و عناصر صوتی متفاوت دیگری حس می کنیم.»

کیت اربن خواننده نیوزیلندی – استرالیایی از ماه ژوئیه کنسرت های خود را برای معرفی آلبوم «فیوز» در کانادا و آمریکا شروع کرده است. این کنسرت ها ماه فوریه در نشویل آمریکا تمام می شود. اولین ترانه این آلبوم در بالای فهرست بهترین های موسیقی کانتری آمریکا قرار گرفته است.