خبر فوری
This content is not available in your region

کشته شدن یکی از تک تیراندازان ساختمان وابسته به نیروی دریایی آمریکا

نظرها
کشته شدن یکی از تک تیراندازان ساختمان وابسته به نیروی دریایی آمریکا
اندازه متن Aa Aa

بنابر آخرین گزارش های غیر رسمی رسیده از ایالات متحده آمریکا، تیر اندازی در یکی از ساختمانهای وابسته به نیروی دریایی این کشور در واشنگتن دی سی تاکنون حداقل شش کشته و تعدادی زخمی بر جا گذاشته است.

کتی لانیر، فرمانده پلیس واشنگتن در این باره می گوید: “یکی از تک تیراندازانی که ما معتقدیم در این حادثه دست داشته کشته شده است. در این حادثه تعدادی نیز قربانی شده اند که در داخل ساختمان هستند و ما تعداد آنها را نمی دانیم.”

بنابر گزارش فرمانده پلیس واشنگتن، احتمالا دو تک تیرانداز دیگر نیز همچنان در این ساختمان هستند ولی محل دقیق حضور آنها هنوز مشخص نشده است.

به گفته یکی از مسئولان پلیس آمریکا، دو تن از این تک تیراندازان با یونیفورم نظامی و یونیفورم نیروی دریایی آمریکا ملاحظه شده اند ولی هنوز معلوم نیست که آیا این افراد واقعا نظامی بوده اند یا نه.

پلیس فدرال آمریکا و نیروی دریایی این کشور تحقیقات گسترده ای را در این زمینه آغاز کرده اند.

پلیس، این ساختمان را که سه هزار نفر در آن کار می کنند، محاصره کرده و از آنها خواسته است که در داخل ساختمان پناه بگیرند.

پلیس واشنگتن همچنین از ساکنان مناطق اطراف این تیراندازی خواسته تا اطلاع ثانوی در خانه های خود باقی بمانند.

پروازهای فرودگاه ریگان که در چند کیلومتری محل وقوع این تیراندازی قرار دارد نیز لغو شده است.

باراک اوباما، رییس جمهور آمریکا نیز ضمن “بزدلانه” توصیف کردن این حمله، قول داد که عامل و یا عاملان آن به سزای اعمالشان خواهند رسید.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.