خبر فوری
This content is not available in your region

هشتمین پیروزی قایق نیوزیلند در رقابت های جام آمریکا

هشتمین پیروزی قایق نیوزیلند در رقابت های جام آمریکا
اندازه متن Aa Aa

در ادامه مرحله نهایی رقابت های قایقرانی جام آمریکا، قایق امارات- نیوزیلند به پیروزی دیگری در برابر قایق اوراکل دست یافت تا خود را یک قدم به قهرمانی این رقابت ها نزدیکتر کند.

نیوزیلند از ابتدای این مسابقه پیشتاز بود و تا انتها هم این برتری را حفظ کرد به نحوی که با اختلاف پانزده ثانیه نسبت به اوراکل از خط پایان گذشت.

قایق نیوزیلند در هفته اول مرحله نهایی به سرعت شمار پیروزی هایی خود را افزایش داد اما قایق اوراکل در انتهای هفته به دو پیروزی دیگر دست یافت تا امید های خود را زنده نگاه دارد، اما شکست اخیر اوراکل شمار پیروزی های نیوزیلند را به هشت رساند و این بدان معنی است که چنانچه این قایق یک پیروزی دیگر به دست آورد قهرمان این رقابت هاست.

نیوزیلند می توانست با پیروزی در دومین مسابقه روز چهارشنبه تکلیف کار را یکسره کند اما باد شدید باعث شد تا این مسابقه به بعد موکول شود چرا که باد شدید برای قایق های غول پیکر کاتاماران خطرناک است و می تواند منجر به واژگون شدن این قایق ها شود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.