خبر فوری
This content is not available in your region

هفته نمایش مد در میلان

نظرها
هفته نمایش مد در میلان
اندازه متن Aa Aa

کلکسیون هایی از “جاست” و “بلو گرل” در هفته نمایش مد در میلان به نمایش درآمد و روبروتو کاوالی طراح ایتالیایی طرح هایی بسیار جذاب و زنده ای را ارائه کرد. او در طرح هایی برا ی طرفداران جوان خود از رنگ های تند و گرم استفاده کرده بود که بسیار زنانه و تازه بود. لباس هایی در رنگهای مختلف و گاه فقط سیاه و سفید.

روبرتو کاوالی که اخیرا زندگینامه اش را منتشر کرده، 72 سال دارد. او در وضعیت مناسبی است و اصلا به این فکر نمی کند که به این زودی به کار پایان دهد.

در هفته نمایش مد در میلان، همچنین آنا مولیناری، طراح مد، تازه ترین کلکسیون خود را به نمایش گذاشت که از جذابیت شیک جولی کریتسی در فیلم دارلینک عزیزم، الهام گرفته بود و سبک ترکیبی بسیار زنانه و ظریفی داشت.

این کلکسیون برا ی تابستان احتمالا گرم ۲۰۱۴ طراحی شده بود. مدل هایی سبک و راحت و دامن های ازاد با برش هایی در اطراف.همچنین طرح های مختلفی از پیراهن های کوتاه و تا سرزانو در رنگهای براق یا مات و ترکیبی از رنگهای صورتی و زرد. در مجموع توجه مولیناری بیشتر برترکیب رنگها بود و رنگ آبی و سفید با حاشیه هایی از آبی آسمانی در طرحهایش دیده می شد.

پیراهن های کوتاه برای تابستان آینده بیش از همه در این کلکسیون در نظر گرفته شده بود و تزئینات جانبی نیز همان تازه گی و لطافت زنانه را داشت. کفش ها از جنس ابریشم ضخیم با تزئین گل بود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.