وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

سرمربی جدید هامبورگ معرفی شد

سرمربی جدید هامبورگ معرفی شد
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

برت فن مارویک به سمت سرمربی تیم هامبورگ منصوب شد. آقای مارویک که هدایت تیم ملی هلند را در کارنامه دارد، در حالی هدایت هامبورگ را بر عهده می گیرد که این تیم در شرایط چندان خوبی قرار ندارد.

آقای مارویک که ۶۱ سال سن دارد در جام جهانی ۲۰۱۰، هلند را به دیدار فینال رساند، مسابقه ای که در آن هلند مغلوب اسپانیا شد.

برت فن مارویک که جانشین تورستن فینک، سرمربی سابق هامبورگ شده در مورد شغل جدیدش گفت: “کار من اینست که به تیم یاد دهم که چگونه به عنوان یک تیم دفاع کنند و چگونه با داشتن سبک، سازمان یافته بازی کنند. من به کیفیت کار بازیکنان توجه دارم. آنها باید بتوانند برنامه ایرا که من از آنها می خواهم، اجرا کنند. بازیکنان باید هر روز کار و تمرین کنند و باز هم تمرین کنند.”

آقای مارویک تا سال ۲۰۱۵ هدایت هامبورگ را بر عهده خواهد داشت، تیمی که در شش بازی این فصل تنها چهار امتیاز کسب کرده و هم اکنون در رده شانزدهم جدول است.

هامبورگ تنها تیمی است که از زمان آغاز بوندس لیگا در سال ۱۹۶۳ میلادی تاکنون هیچگاه در دسته دوم بازی نکرده است.