خبر فوری
This content is not available in your region

بهار و تابستان با استلا مک کارتنی و اله ساب

نظرها
بهار و تابستان با استلا مک کارتنی و اله ساب
اندازه متن Aa Aa

کلکسیون بهار تابستان سال آینده استلا مک کارتنی طراح مد بریتانیایی در هفته مد پاریس نمایش داده شد. سلما هایک و پاول مک کارتنی پدر استلا و عضو سابق گروه بیتل در صف مقدم تماشاگران نمایش بودند.

لباس های مجموعه بهار تابستان استلا مک کارتنی، سیال و زیبا هستند، چه در رنگهای سرمه ای و خنثی و یا سیاه و زنگاری، چه در شلوارهای سبک فاق کوتاه و یا پیراهن ها و دامن های نیمه توری.

در جلوه های مدرن و امروزی کارهایش، استلا مک کارتنی با تور و پارچهای بدن نما کار کرده است. او می گوید: «این مجموعه، فصل تابستان و گرامی داشتن آن است. ضمنا درباره زن استلا در این دنیا، یک رویگر صادقانه به این زن، و اینکه چه می خواهد، و ضمنا تشویق او به بالا رفتن به موقعیت جدید است.»

کلکسیون اله ساب نیز که در این هفته مد نمایش داده شد، از باغ انگلیسی الهام گرفته است.

کارگاههای اصلی این طراح 49 ساله لبنانی در پاریس و میلان است. او در باره مجموعه اش می گوید: «اسم کلکسیون، یک باغ توری انگلیسی است، به یک باغ انگلیسی فکر می کردم، به رنگ گلهایی مانند ماگنولیا، رز و بگونیا. رنگهای این کلکسیون با این فکر انتخاب شدند.»

هفته مد پاریس سالی دوبار برگزار می شود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.