خبر فوری
This content is not available in your region

نتایج اولین روز از رقابت های جودوی تاشکند

نظرها
نتایج اولین روز از رقابت های جودوی تاشکند
اندازه متن Aa Aa

در اولین روز از رقابت های جودوی جایزه بزرگ تاشکند، شیرا ریشونی مدال طلای وزن منهای ۴۸ کیلوگرم را به گردن آویخت. جودوکار اسرائیلی در فینال این وزن به مصاف الکساندرا پودریادوا رفت که در نهایت بدون امتیاز و با اختلاف تنها یک اخطار شیدو توانست حریف قزاق خود را شکست دهد. تنها مدال برنز این وزن به نودیرا گولووا از ازبکستان رسید.

در وزن منهای ۵۲ کیلوگرم، ایلس هیلین از بلژیک با شکست گیلی کوهن از اسرائیل به مدال طلا دست یافت. این دو جودوکار هفته گذشته هم در فینال رقابت های آلماتی با یکدیگر روبرو شده بودند که هیلین در آن مسابقه هم پیروز شده بود. مدال های برنز این وزن هم به رونی شوارتس از اسرائیل و کاپانا دوی تودام از اندونزی تعلق گرفت.

در وزن منهای شصت کیلوگرم مردان، شرف الدین لطفی لایف مدال طلا را به گردن آویخت. جودوکار ازبک که از حمایت تماشاچیان نیز برخوردار بود در دیدار فینال با گوورگ گوورگیان روبرو شد که با اجرای فن اوشی گری به یک امتیاز ایپون دست یافت و برنده این مبارزه شد. خرلن گانبولد از مغولستان و دیگو سانتوس از برزیل هم به مدال برنز این وزن رسیدند.

در وزن منهای ۶۶ کیلوگرم مدال طلا به یکی دیگر از ورزشکاران ازبک تعلق گرفت. میر زهید فرمونوف که از امتیاز میزبانی بهره می برد در دیدار فینال این وزن باتگرل باتسگسگ از مغولستان را با یک امتیاز ایپون از پیش رو برداشت و در پایان هم به عنوان بهترین جودوکار روز معرفی شد. مدال های برنز هم به جودوکارانی از برزیل و اسلوونی رسید.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.