خبر فوری
This content is not available in your region

اذعان پدر لئوناردا به دروغگویی درباره اصلیتش

اذعان پدر لئوناردا به دروغگویی درباره اصلیتش
اندازه متن Aa Aa

هزاران دانش آموز دبیرستانی در اعتراض به اخراج دانش آموزان خارجی که به صورت غیرقانونی در فرانسه ساکن هستند، در پاریس تظاهرات کردند.

این در حالی است که دولت فرانسه تحقیقاتی را در مورد اخراج لئوناردا دیبرانی، دختر نوجوان پانزده ساله ای که در تبعه کوزوو معرفی شده بود، آغاز کرده است.

در هفته گذشته، اخراج این دختر نوجوان که با متوقف شدن اتوبوس حامل او و همکلاسی هایش توسط پلیس همراه بود، واکنشهای زیادی را در فرانسه برانگیخت.

در حالی که وزیر کشور فرانسه بر قانونی بودن این تصمیم تاکید دارد، رشت دیبرانی، پدر لئوناردا، که همراه با خانواده اش به کوزوو فرستاده شده، اذعان کرده که در مورد اصلیت کوزوویی خانواده اش دروغ گفته است.

او که در ایتالیا زندگی می کرده، اظهار داشته است که برای افزایش شانس خود برای گرفتن پناهندگی در فرانسه، مدارک شناسایی ایتالیایی خود را نابود کرده و خود را کوزوویی معرفی کرده است.

این در حالی است که همسر و پنج فرزند از شش فرزند او متولد ایتالیا هستند.

دولت فرانسه اعلام کرده که چنانچه نتیجه تحقیقات آنها نشان دهد که اخراج این خانواده از فرانسه غیرقانونی بوده است، آنها به این کشور بازگردانده خواهند شد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.