خبر فوری

پیدا شدن یک دختربچه دیگر در یک خانواده کولی این بار در ایرلند

پیدا شدن یک دختربچه دیگر در یک خانواده کولی این بار در ایرلند
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

بنابر گزارش تلویزیون ایرلند، پلیس این کشور یک دختربچه هفت ساله را در یک اردوگاه کولیها در دوبلین پیدا کرده و او را به خارج از این اردوگاه منتقل کرده است.

بنابر این گزارش، این دختر بچه هفت ساله با موهای بور و چشمان آبی شباهتی به خانواده ای که از او نگهداری می کرده نداشته و به همین دلیل پلیس مظنون به آدم ربایی است.

این حادثه کمتر از یک هفته پس از آن اتفاق می افتد که پلیس یونان پس از شناسایی یک دختر بچه چهار ساله به نام ماریا در یکی از اردوگاههای کولیها در این کشور، متوجه شد که او متعلق به خانواده ای که او را نگهداری می کرده نیست.

تحقیقات پلیس نشان می دهد که احتمالا زن و شوهری که از ماریا مراقبت می کرده اند او را از مادر بلغاریش خریده اند.

یکی از ساکنان اردوگاه فارسالا که ماریا در آن زندگی می کرده می گوید: “این بچه در اینجا خوشبخت بود. البته که آنها او را خریده بودند. خوب اگر کسانی بچه نداشته باشند، آنها را برای این که به فرزند خواندگی بپذیرند می خرند. این زن این بچه را خرید تا او را بزرگ کند. شاید مادر واقعیش فقیر بوده و مشکلاتی داشته و برای همین می خواسته این بچه را به یک خانواده خوب واگذار کند.”

پلیس یونان در حال تحقیق در مورد ده کودک ناپدید شده از چهار کشور مختلف است تا بتواند به راز ماریا پی ببرد و پدر و مادر واقعی او را پیدا کند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.