خبر فوری
This content is not available in your region

تکواندوکاران چینی به مقام اول رقابت های سن پترزبورگ رسیدند

نظرها
تکواندوکاران چینی به مقام اول رقابت های سن پترزبورگ رسیدند
اندازه متن Aa Aa

در ادامه رقابت های موسوم به بازی های مبارزه ای قهرمانی جهان که در سن پترزبورگ برگزار می شود، تیم های تکواندوی زنان چین و فرانسه در فینال این رشته به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت تکواندوکاران چینی فرانسوی ها را با نتیجه دوازده بر هشت شکست دادند تا به مدال طلای این رشته دست یابند. مدال برنز هم به تیم روسیه رسید.

در رشته جوجیتسوی مردان هم مدال طلای وزن منهای ۶۲ کیلوگرم به پاول گورژاویخ رسید. رزمی کار روس در فینال این وزن به مصاف فرانسیسکو خاویر گارسیا فرناندز رفت و توانست با نتیجه سیزده بر چهار حریف اسپانیایی خود را در هم کوبد. مدال برنز این وزن هم به تیلوکابل امانتورلایف از قزاقستان تعلق گرفت.

در فینال رشته شمشیربازی اسلحه اپه هم نیکلای نووسجولوف از استونی با گابور گیولابوسکوز مبارزه کرد و با نتیجه پانزده بر شش حریف مجار خود را مغلوب کرد تا در اولین دوره ای که شمشیربازی وارد بازی های مبارزه ای جهان شده به مقام اول دست یابد. مدال برنز این وزن هم به اولریش دیمیتری روبیری از فرانسه رسید.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.