خبر فوری
This content is not available in your region

بخت زیاد حزب سوسیال دموکرات چک برای پیروزی در انتخابات

نظرها
بخت زیاد حزب سوسیال دموکرات چک برای پیروزی در انتخابات
اندازه متن Aa Aa

انتخابات پارلمانی زودهنگام در جمهوری چک روز جمعه آغاز شد، این انتخابات روز شنبه به پایان می رسد.

مطابق آخرین نظرسنجی ها ۲۶ درصد از رای دهندگان در نظر دارند به حزب سوسیال دموکرات این کشور رای دهند. پیش بینی می شود حزب کمونیست ۱۸ درصد آرا را به خود اختصاص دهد.

یک شهروند می گوید: “تمایل ندارم به همه نشان دهم که رای داده ام. فکر می کنم همگی مایوس خواهیم شد.”

یک زن نیز درباره انتخابات می گوید: “مدتها درباره رای خود فکر کردم به نظرم سوسیال دموکراتها همواره یک گزینه مطرح هستند. من بیشترین اعتماد را به آنها دارم.”

یک مرد جوان نیز اعتقاد دارد: “سوسیال دموکراتها آینده زیبایی را وعده می دهند اما فکر نمی کنم به تعهدات خود بتوانند عمل کنند. همان بهتر که لحظات سختی را بگذرانیم تا اینکه به سرنوشت یونان و یا اسپانیا دچار شویم.”

در آخرین مناظره تلویزیونی نمایندگان احزاب مختلف از جمله حزب سوسیال دموکرات و کمونیست ها حضور داشتند و با یکدیگر به مناظره پرداختند.

حزب سوسیال دموکرات در صورت پیروزی برای تشکیل دولت بر روی ائتلاف با کمونیستها حساب باز کرده است. با این وجود مشارکت حزب کمونیست در اداره کشور به صورت غیر مستقیم خواهد بود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.