وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

لارا گوت فصل جدید اسکی را با پیروزی آغاز کرد

لارا گوت فصل جدید اسکی را با پیروزی آغاز کرد
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

در اولین مسابقه از فصل جدید رقابت های جام جهانی اسکی آلپاین، لارا گوت به مقام اول رشته مارپیچ بزرگ رسید.

در این مسابقه که در پیست زولدن اتریش برگزار شد، اسکی باز سوئیسی دور اول را با زمان یک دقیقه و ۹ ثانیه و ۲۶ صدم ثانیه به پایان برد و در دوم هم به زمان یک دقیقه و ۱۵ ثانیه و ۹۰ صدم ثانیه رسید.

این چهارمین باری بود که لارا گوت در رقابت های جام جهانی اسکی به پیروزی دست یافت. این اسکی باز با این پیروزی یکصد امتیاز به دست آورد و در صدر جدول رقابت های مارپیچ بزرگ و جدول کلی قرار گرفت.

کاترین ستل از اتریش هم با مجموع ۴۴ صدم ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول حائز مقام دوم شد. کسب این مقام ۸۰ امتیاز برای کاترین ستل به ارمغان آورد و او را در رده دوم جدول کلی و رقابت های مارپیچ بزرگ قرار داد. این پنجمین بار بود که کاترین ستل در پیست سولدن موفق به کسب مقام می شد.

مقام سوم این مسابقه هم از آن ویکتوریا ربنزبورگ از آلمان شد که با لارا گوت ۸۸ صدم ثانیه اختلاف زمان داشت. تینا مازه نفر اول جدول کلی در فصل گذشته که با کسب امتیاز ۲۴۱۴ رکوردهای این رشته را هم جابجا کرد در این مسابقه چندان خوب ظاهر نشد و به مقام هجدهم بسنده کرد.